Productinformatie
Wasmachine Privileg PWFV X 1073 A heeft een ruime capaciteit tot 10 kg en energie-efficiëntieklasse A. Hij heeft vele programma mogelijkheden en verder is zijn energieverbruik 51 kWh per 100 wasbeurten
Push & Go met Steam-technologie
Dankzij Push & Go met Steam-technologie kan je jouw favoriete kleding in slechts 1 uur wassen, terwijl de vezels glad worden gemaakt om kreuken te minimaliseren en de strijkduur met 30% te verminderen.
Ariel PODS-programma
Geen giswerk meer als het gaat om de wasmiddeldosering of programma-instellingen. Plaats Ariel PODS eenvoudig in de trommel, selecteer het Ariel PODS-programma en uw kleding is in slechts 1 uur bij 30 °C sprankelend schoon.
Stoomprogramma’s
Wasprogramma’s voor katoen en overhemden. Tijdens de laatste fase van het programma wordt het wasgoed behandeld met stoom, waardoor de vezels gladder worden.
Snel 45 minuten vollast
Veel wasgoed, weinig tijd? Optimaal was- en droogresultaat in slechts 45 minuten en bij een volle belading.
Snel 20 minuten
Als het heel snel moet gaan. Het snelle wasprogramma is ontwikkeld om licht vervuild textiel in de kortst mogelijke tijd te wassen of textiel op te frissen.
Belangrijkste kenmerken Wasmachine Privileg PWFV X 1073 A
- Programma’s: 20 °C wassen, Katoen, Beddengoed, Gekleurde was, Eco 40 – 60, Fijne was, Kort 20, Gemengd wasgoed, Push & Go, Spoelen en centrifugeren, Synthetisch, Wit katoen, Wol
- Tijdweergave
- Startuitstel
- Kinderslot
- Product gewicht 76 kg
Krasje/ deukje Dat is schade welke ontstaan is door transport of in het magazijn bij de fabrikant. De schade betreft een kras of deuk (neem contact met ons op om foto’s op te vragen van de schade). Dit product is alleen beschadigd en niet defect, wij testen alle producten voordat ze verkocht worden. Het product zit niet meer in de originele verpakking. Het is mogelijk dat de handleiding niet meegeleverd wordt, deze kun je wel downloaden op het internet.
Bij het verzenden van dit formulier ga je akkoord met het privacybeleid van deze website.